Specialista Prevence závažných havárií

innogy Gas Storage je vlastníkem a provozovatelem podzemních zásobníků zemního plynu společností innogy v České republice. Společnost innogy Gas Storage, s.r.o. vznikla vyčleněním šesti zásobníků zemního plynu ze společnosti innogy Česká republika a.s. v květnu 2007. S provozním objemem přes 2,6 mld. m 3 je innogy Gas Storage největším provozovatelem podzemních zásobníků plynu v ČR.

Práce na plný úvazek

innogy Gas Storage

Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Praha
Termín nástupu:
  • dohodou
Náplň práce:
  • 1. Organizuje plnění úkolů související s prevencí závažných havárií (PZH) tak, aby činnost byla prováděna v souladu s platnými legislativními předpisy a podle příslušných řídících dokumentů Společnosti (a/nebo skupiny innogy) a provozně technické dokumentace a technicko - organizačních postupů. 2. Koordinuje:
  • spolupráci v rámci útvaru Asset Operation, provozy PZP a dalšími odbornými útvary Společnosti v oblasti prevence závažných havárií
  • spolupráci s úřady státní správy a samosprávy a kontrolními organizacemi v dané oblasti, především s HZS kraje a krajským úřadem, ČIŽP, OBÚ, KHS a OIP, koordinuje činnosti při integrovaných kontrolách na pracovištích 3. Zpracovává řídící dokumentaci PZH na úrovni Společnosti (např. Příručka systému řízení prevence závažných havárií).
Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání v technickém oboru (ČVUT Praha: obor Konstrukční a procesní inženýrství nebo VŠB Ostrava: obor Bezpečnostní inženýrství nebo VŠCHT Praha/ Pardubice velkou výhodou)
  • 3 – 5 letá praxe v oboru, například na pozici Specialista na požární techniku a bezpečnost průmyslu
  • komunikativní znalost angličtiny zejména v psané formě (odborná literatura je především v angličtině)
  • ochota cestovat po celé republice, flexibilita (většina zásobníků innogy je na Moravě)
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti (jednání s úřady, kolegy i externími partnery)
  • odolnost vůči stresu, zodpovědnost a asertivita
  • schopnost pracovat samostatně
  • chuť se učit
Nabízíme:
  • zajímavou a pestrou pracovní náplň, možnost učit se a profesně se rozvíjet
  • moderní pracovní prostředí a nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné), stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina atd.)