Specialista - oceňování a hedging pro Evropu (i absolventi)

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Energie

Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Praha
Termín nástupu:
  • ihned/dle dohody
Náplň práce:
  • práce v mezinárodní skupině odborníků na energetický management, která podporuje evropské aktivity společností innogy
  • oceňování ceny komodity a obchodních rizik pro prodejní kanály
  • komunikace s interními i externími obchodními protistranami
  • spolupráce v rámci společností innogy ve svěřené oblasti činností na projektech v celoevropském měřítku
Profesní předpoklady:
  • VŠ vzdělání (min. bakalářské) technického, matematického nebo ekonomického zaměření (vhodné i pro absolventy, případně i pro studenty posledních ročníků VŠ)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, znalost němčiny nebo holandštiny výhodou
  • výborná znalost sady MS Office, zejména Excelu, případně VBA
  • oceníme zkušenosti z práce v energetickém sektoru
Další předpoklady:
  • analytické myšlení a výborné komunikační dovednosti
  • samostatnost a odpovědnost, důraz na kvalitu poskytovaných služeb
  • schopnost spolupracovat v rámci mezinárodního týmu odborníků
  • flexibilita, ochota cestovat
Jiné:
  • ve fázi zaškolování předpokládáme cca měsíční pobyt na školení v Holandsku
Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příležitost začít svou kariéru v perspektivní oblasti energetiky
  • šanci pracovat v zajímavém prostředí s výborným týmem
  • možnost zlepšit své znalosti v práci s Excelem a dalšími analytickými nástroji
  • a k tomu balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné), stravenky v hodnotě 100 Kč, flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně, dovolenou 25 dní a 3-5 dnů osobního volna