Dispečer místních sítí

Společnost GridServices, s.r.o. zajišťuje služby v oblasti správy plynárenského majetku, měření, provozu a údržby, projektování, rekonstrukcí a dispečerského řízení distribuční soustavy pro jednotlivé provozovatele distribučních sítí v rámci společností innogy v ČR.

Práce na plný úvazek

GridServices

Plynárenská 499 / 1 - 60200 Brno Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Brno
Termín nástupu:
  • 1.9.2018, případně dle dohody
Náplň práce:
  • zabezpečuje nepřetržitý provoz plynárenského dispečinku 7 dní v týdnu, 24 hodin denně
  • zabezpečuje trvalou, bezpečnou a vyváženou dodávku zemního plynu, vč. výpomocných dodávek.
  • monitoruje STL a NTL distribuční soustavu a provozní stavy RS, přijímá, identifikuje, řeší a monitoruje havárie, závady MS ze SCADA systému
  • jako dispečer poruchové služby přijímá, identifikuje, řeší a monitoruje závady nahlášené na poruchovou linku 1239
  • zveřejňuje neplánované odstávky MS
  • spolupracuje s pohotovostní službou při odstraňování poruch a havárií
  • spolupracuje s dispečerem VTL při řešení závad v návaznosti na řízení soustavy
  • spolupracuje při svolání členů HK a CKŠ, zajišťuje komunikaci s úsekem PÚS, komunikace s externími subjekty
  • spolupracuje s IZS při řešení poruch a havárií
  • zajišťuje předání informací o rozhodnutích Havarijní komise
  • přijímá, identifikuje, řeší a monitoruje závady ze SCADA systému
  • monitoruje a spolupracuje při koordinaci prací dle technologických postupů
  • pracuje v systému SAP ESM modul CPPS, SAP IS-U a v systémech SCADA a GIS
  • provádí záznamy do Dispečerského deníku
Očekáváme:
  • vzdělání SŠ ukončené maturitní zkouškou, technické zaměření výhodou
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, elektronická pošta, Internet), výhodou znalost prostředí SAP a GIS
  • velmi dobré komunikační schopnosti, výborné vyjadřovací schopnosti, výslovnost bez vady řeči
  • schopnost zvládat stresové situace, analytické myšlení, koordinační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost, schopnost pracovat v týmu
  • ochota pracovat v nepřetržitém směnném provozu včetně nočních služeb, víkendy, svátky
  • velkou výhodou praxe v oblasti plynárenství, stavebnictví, sítě technické infrastruktury
Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu určitou v délce 3 roků, zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou
  • pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin za týden
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • příspěvek na stravování
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • služební mobilní telefon a služební mobilní tarif
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
A co teď?
  • Vidíte se jako součást našeho týmu? Tak to je skvělé! Přihlaste se do výběrového řízení prostřednictvím tlačítka Mám zájem. Potřebujete vědět ještě něco dalšího? Zavolejte Markétě Lebedové na telefonní číslo 735 156 244.