Business Intelligence Analytik

Společnost innogy Česká republika, servisní společnost poskytující služby pro distribuční společnosti skupiny innogy v České republice (oblast IT, centrální nákup), hledá vhodného uchazeče na pozici:

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika

Prosecká 855 / 68 - 19000 Praha Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Praha
Termín nástupu:
  • dohodou
Náplň práce:
  • analýza obchodních i technických požadavků z businessu,
  • vývoj a rozšiřování modelu datového skladu,
  • návrhy ETL procesů pomocí moderních technologií,
  • návrh reportů, statistik, dashboardů za účelem zobrazení klíčových výkonnostních ukazatelů (KPI)
  • řešení požadavků a poskytování podpory novým i stávajícím zákazníkům
  • podpora při zavádění nových inovativních technologií BI
  • analýza dat
Požadujeme:
  • VŠ + 5 let praxe na obdobné pozici
  • znalost HW nebo SW na administrátorské úrovni
  • znalost problematiky standardních HW počítačových komponent
  • schopnost řešit samostatně rozvojově-provozní IT úkoly
  • schopnost mentoringu v dané IT oblasti
  • detailní orientace v ITILv3 (zejména Incident, change a configuration management)
  • schopnost číst programovací kód (ne nutně programovat)
  • orientace v problematice IT bezpečnosti
  • analytické myšlení a zaměření na detail
  • AJ na úrovni B2 (komunikativní úroveň)
  • znalost reportovacích a analytických nástrojů
Nabízíme:
  • profesionální prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou pracovní náplň, možnost profesně se rozvíjet a růst
  • prostor pro samostatnost a další osobní vzdělávání, rychlá realizace
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní + 3 - 5 dny osobního volna
  • stravenky v hodnotě 100 Kč