DevOps Engineer

Hledáme IT experta pro podporu týmu Retail Energy Management (REM) v zavádění změn v oblasti automatizace a digitalizace. Tým REM se věnuje řízení tržních rizik a procesů souvisejících s fungováním na energetickém trhu.

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika

Místo výkonu práce:
  • Praha nebo Ústí nad Labem nebo Plzeň
Termín nástupu:
  • podle domluvy
Náplň práce:
  • Rozvoj a údržba software včetně automatického testování, provozu prostředí, přípravy a implementace nových funkcionalit
  • Zavádění prvků umělé inteligence, robotizace a automatizace za účelem optimalizace v oblasti Retail Energy Managementu (včetně zavádění algoritmů při obchodování apod.)
  • Analýzy procesů za účelem hledání potenciálu pro optimalizace a smysluplné změny
  • Automatizace procesů
  • Úzká spolupráce s kolegy napříč zeměmi a týmy; řízení třetích stran
  • Sledování poslední trendů, metod a nástrojů a jejich implementace
Profesní předpoklady:
  • Znalost SW (např. Visual Studio, Jenkins, Jira, Maven, Gitlab, AWS or Azure Cloud Environment, Windows- or Linux-Server)
  • Programovací dovednosti spolu se zkušenostmi s nástroji pro automatizaci
  • Praktická zkušenost se Scrum/Agile přístupem
  • AJ na komunikativní úrovni (schopnost pracovat v mezinárodním prostředí)
Další informace:
  • Pracoviště v Praze nebo v Ústí nad Labem nebo v Plzni podle bydliště kandidáta, s nutnou přítomností v Praze nejméně 2 dny v týdnu
  • Pravidelné pracovní cesty do zahraničí (Německo, Holandsko, Polsko)
Nabízíme:
  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Moderní pracovní prostředí
  • Odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
  • Pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina atd.)
Máte další otázky? Neváhejte a zavolejte:
  • Přemysl Konečný, Manager, Retail IT, FrontEnd Applications, mobil 738 032 126