Specialista IT aplikací – podpora provozu datových skladů

Společnost innogy Česká republika, servisní společnost poskytující služby pro distribuční společnosti skupiny innogy v České republice (oblast IT, centrální nákup), hledá vhodného uchazeče na pozici: Specialista IT aplikací – podpora provozu datových skladů

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika

Ústí nad Labem Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Ústí nad Labem
Termín nástupu:
  • dohodou
Náplň práce:
  • kontrola provozu datových skladů
  • podpora načítání dat, sledování toku dat
  • analýza dat
  • správa a rozvoj reportovacích nástrojů
  • řešení provozních problémů a změnových požadavků
  • koordinace a komunikace s interními i externími dodavateli
  • účast na projektech z pohledu provozu
  • tvorba a údržba uživatelské dokumentace
  • řešení integrace na interní a externí systémy
Požadujeme:
  • orientace v problematice informačních technologií
  • základní znalost datových skladů
  • schopnosti a znalosti pro zabezpečení podpory provozu IT aplikace
  • schopnost řešit samostatně rozvojově-provozní IT úkoly
  • analytické schopnosti, komunikativnost
  • znalost SAP BW výhodou
  • znalost reportovacích nástrojů
  • základní znalost anglického jazyka
  • chuť učit se nové věci a poznávat nové systémy
  • řidičský průkaz sk. B je výhodou
Nabízíme:
  • profesionální prostředí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou pracovní náplň, možnost profesně se rozvíjet a růst
  • prostor pro samostatnost a další osobní vzdělávání, rychlá realizace
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní + 3 - 5 dny osobního volna
  • stravenky v hodnotě 100 Kč