OPERÁTOR TEPLÁRNY

innogy Energo je výrobní divizí společností innogy v České republice. Společnost podniká v oblasti výroby a distribuce tepla a elektřiny na českém trhu od roku 1997. Celých 15 let bylo hlavní činností zřizování, financování, modernizování a provozování soustav centrálního a lokálního zásobování teplem plus výroba elektřiny v rámci kombinované výroby (kogenerace) tepla a elektřiny (KVET). Nově se zabývá i prodejem stlačeného zemního plynu (CNG) a e-mobilitou. Celkově innogy Energo zajišťuje zákazníkům roční dodávky v objemu 700 000 GJ tepla a 40 000 MWh elektřiny a prodává kolem 4 milionů m3 CNG. Dnes vlastní 38 výrobních míst, z toho je 16 energetických provozů a 21 plnicích stanic CNG.

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Energo

Plhovská 544 - 54701 Náchod Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Náchod
Termín nástupu:
  • dohodou
Náplň práce:
  • zajistit bezpečnou, spolehlivou a hospodárnou obsluhu kotlů, rozvodny páry, elektronapáječek, bagrovací stanice, vodního hospodářství, hospodářství topného oleje a výměníkových stanic a elektročinnosti (Vyhláška č.50/1978 Sb. min. § 6) - elektrorozvodny
  • zajistit bezpečné, spolehlivé a efektivní provozování svěřeného zařízení v souladu s MPP, techn. dokumentací, OEG, ČSN a platnou dokumentací innogy
Požadavky:
  • SŠ elektro (i absolvent) popř. vyučen a 2 roky praxe v energetickém provozu
  • topičské zkoušky III. třídy vítány
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 6 popř. 7 - výhodou
  • odolnost vůči stresu – zvládání krizových a stresových situací
  • technická zdatnost
  • logické a rychlé uvažování při zvládání provozních situací
  • týmová spolupráce, nekonfliktnost
  • odpovědnost, samostatnost
  • praxe v energetice výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota pracovat nad rámec běžné pracovní doby v rámci směnného provozu
Nabízíme:
  • pracovní prostředí Teplárny Náchod, kde se budete cítit dobře
  • zkrácenou pracovní dobu 36,5 hodin za týden
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • příspěvek na stravování (100,-Kč/den)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice