Brigádník s AJ – podpora oddělení Health & Safety

Máte zájem o zajímavou brigádu v rozsahu polovičního úvazku?

Pro muže i ženy

Brigáda

innogy Česká republika

Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Praha, Limuzská
Termín nástupu:
  • ihned/dohodou
Co Vás čeká?
  • vyhledávání podkladů pro přípravu článků z oblasti Health & Safety na firemní intranet
  • zpracování informací, příprava metodického materiálu
  • občas překlad kratšího textu
  • tvorba jednoduché infografiky
Co byste měl/a umět?
  • výborně anglicky (většina zdrojů je v angličtině, bude potřeba textům porozumět, vybrat podstatné informace a závěrečný výstup předat kolegům v češtině nebo angličtině)
  • němčina je výhodou
  • pracovat s daty a texty, logicky při tom uvažovat
Jakou osobnost hledáme?
  • náš nový kolega by měl být pečlivý (informace, které vyhledá, budou zdrojem pro obsah firemního intranetu), zodpovědný (máme svoje termíny) a spolehlivý (pracujeme na základě vzájemné důvěry)
Bude Vás ještě zajímat:
  • nabízíme práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ) v rozsahu polovičního úvazku (asi 18 hodin týdně)
  • pracovní dobu si rozvrhnete podle svých možností
  • pracoviště je v Praze na ul. Limuzská 3135/12
Má to řadu výhod:
  • získáte zajímavou brigádu, kterou lze pohodlně sladit se studijním plánem (velká flexibilita pracovní doby - práci lze vykonávat i z domova/z koleje/v přestávkách ve škole, atp.…)
  • Vaše práce bude kreativní a pestrá, využijete znalost angličtiny
  • nabyté zkušenosti se budou dobře vyjímat i ve Vašem CV, spolupráci lze využít i pro psaní bakalářské nebo diplomové práce