BW Data Analyst

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika

Plynární 2748 / 6 - 70200 Ostrava Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • ČR - ideálně v lokalitách Praha nebo Brno nebo Ostrava
Termín nástupu:
  • co nejdříve (podle Vašich možností)
Pracovní náplň:
  • základní administrace a monitoring datového skladu včetně integrací
  • spolupráce a koordinace externího správce BW
  • spolupráce na vývoji (datových objektů, reportingu a integračních vazeb)
  • řešení provozních problémů, koordinace řešení komplexnějších problémů
  • tvorba a správa provozní dokumentace a datového modelu
  • aktivní zapojení do strategických BI projektů
  • zapojení v oblasti BI analytických nástrojů pro zpracování datových analýz a predikcí
Profesní předpoklady:
  • VŠ vzdělání, nejlépe IT nebo technického směru (popřípadě SŠ vzdělání s doložitelnou praxí v oboru)
  • zkušenost se správou datového skladu (provoz, projekty)
  • obecná znalost technologie datových skladů (i mimo SAP)
  • základní znalosti reportingových technik a nástrojů pro analýzu dat
  • základní znalosti řešení integrace podnikových systémů
  • teoretická znalost Data Governance
  • minimálně teoretické znalosti ERP systémů
  • obecná orientace v problematice IT
  • angličtina – schopnost písemné i osobní komunikace, technická angličtina podmínkou
  • výhodou je praktická zkušenost s vývojem objektů, modelováním dat a řešením reportingu v BW – přednostně v SAP BW, BW on HANA
  • dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové i samostatné práce
  • řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27.000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč