System engineer/specialist (SAP CRM, Web, Mobile)

Do týmu hledáme kolegu se zkušenostmi s vývojem a provozem aplikací v prostředí SAP i non-SAP, který se bude specializovat na údržbu CRM systému a klíčových integračních vazeb (web, mobile, IoT). Nabízíme možnost podílet se na budování produktů a služeb pro české zákazníky v neformálním firemním prostředí s využitím technologií od leaderů v oboru (SAP, AWS, SiteCore).

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika

Plynárenská 499 / 1 - 60200 Brno Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Brno
Termín nástupu:
  • Podle domluvy
Náplň práce:
  • Optimalizace a údržba systému SAP CRM se zaměřením na integrované digitální kanály (web, mobile, IoT)
  • Návrh a rozvoj aplikačního a performance monitoringu
  • Identifikace a řešení problémů
  • Technická optimalizace aplikací, archivace dat, automatizace testů
  • Úzká spolupráce s funkčními konzultanty, vývojáři, bázovými specialisty a architekty na budování nových řešení
Profesní předpoklady:
  • Předchozí zkušenosti se SAP, ideálně se SAP CRM či SAP Basis
  • Zkušenosti s programováním (ABAP, JAVA, .NET nebo Javascript) výhodou
  • Zkušenosti s AWS technologiemi výhodou
  • Velmi dobrý přehled v technologiích (např. webové služby, REST)
  • Výborné analytické schopnosti
  • Komunikativnost
  • Schopnost komunikace v AJ
Nabízíme:
  • Zajímavou pracovní náplň, možnost profesně se rozvíjet a růst
  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dnů a dále 3 až 5 dnů osobního volna
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč