Servisní technik - fotovoltaické elektrárny

innogy Energo, s.r.o.

Práce na plný úvazek

innogy Energo

Plynární 2748 / 6 - 70200 Ostrava Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Ostrava
Termín nástupu:
  • co nejdříve
Náplň práce:
  • předávání fotovoltaických elektráren k užívání zákazníkům
  • zaškolení zákazníků v obsluze FVE včetně monitoringu
  • provádění kontrol a servisních zásahů na fotovoltaických elektrárnách v rodinných domech
  • komunikace se zákazníky ohledně reklamací fotovoltaických elektráren
  • svěřená oblast - Slezsko
Profesní předpoklady:
  • minimálně SOU - technického zaměření
  • vyhláška 50/1978 Sb., § 6. (neplatné osvědčení můžeme obnovit po nástupu)
  • praxe v oboru elektro
  • znalost čtení projektové dokumentace výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
Osobnostní předpoklady:
  • Do našeho týmu hledáme odpovědného a manuálně zručného kolegu, kterému není cizí analyticko-technické myšlení. Komunikace se zákazníkem je na denním pořádku, proto očekáváme proaktivní zákaznický přístup a kultivovanou komunikaci.
Nabízíme:
  • zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (1 odpracovaná směna=82 Kč)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu v rámci programu TEAM pro naše zaměstnance