innogy Zákaznické služby

Nové možnosti růstu. Nový styl komunikace.

Nehledáme zaměstnance.

Bez elektřiny, tepla a zemního plynu by život ztratil rovnováhu. Zajišťujeme, aby k tomu nedošlo. Více než 1,7 mil. zákazníků v České republice spoléhá na energii, kterou dodáváme všude tam, kde je potřeba. U nás v innogy jsou zákazníci na prvním místě. Pečovat o ně, řešit jejich problémy a nabízet jim ty nejlepší produkty, to je základ práce v innogy Zákaznické služby. Vidíte to podobně?

Práce v kontaktním centru

  • V kontaktním centrech jsme s našimi zákazníky v ‍kontaktu přes telefon a chat. Působíme v ‍Ostravě, Opavě a Zlíně. Práci u nás máte vždy za ‍rohem, v ‍blízkosti centra nebo MHD.

  • Pomáháme vám vyrůst. Máme vzdělávací programy a propracované kariérní cesty, díky kterým se můžete od pozice operátora posunout dále a rozvíjet se.

  • Víme, že práce v kontaktním centru je jedna z ‍nejnáročnějších a dokážeme ji náležitě ocenit. Fixní a variabilní složka mzdy, neomezené provize, a ‍k ‍tomu nadstandardní balíček benefitů 27 000 Kč ročně.

Více o práci v Kontaktním centru

Práce v zákaznickém centru

  • Zákaznické pobočky máme ve více než 40 městech po celé České republice.

  • Můžete být v přímém spojení s našimi zákazníky a pomoct jim ihned vyřešit jejich problémy. Nasloucháme jim a dokážeme poradit.

  • Prodejní dovednosti a tah na branku jsou základem úspěchu. Hledáme jak pravé prodejce, tak ty kteří se těmto dovednostem chtějí naučit.

Více o práci v Zákaznickém centru

Do innogy Zákaznické služby nehledáme zaměstnance. Hledáme pohodáře, kteří se nebojí výzev. 

Jestli chcete pracovat a máte obchodního ducha, místo si u nás najdete.

Mrkněte na volné pozice a ozvěte se nám.  


Volné pozice v innogy Zákaznické služby (20)