Specialista komplexních požadavků - Ostrava

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Zákaznické služby

Plynární 788 / 5 - 70200 Ostrava Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Ostrava
Termín nástupu:
  • 1.6.2020
Náplň práce:
  • zpracování a pořizování dat do zákaznického systému
  • administrace požadavků spojených s procesem přepisu a nového odběru
  • řešení požadavků v procesu změny dodavatele
  • písemná, telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
  • vyřizování zákaznické obchodní korespondence
  • komunikace a spolupráce s útvary napříč společností innogy
  • komunikace a spolupráce s obchodními partnery
Profesní předpoklady:
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • minimálně 1 rok praxe v oblasti energetiky
  • zkušenosti v oblasti zákaznického servisu
  • znalost procesů v oblasti energetiky, základní znalost legislativy (Energetický zákon)
  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (denní práce v Excelu)
  • výhodou znalost SAP IS-U, CRM
  • výhodou angličtina a řidičský průkaz skupiny B
Osobnostní předpoklady:
  • prozákaznický přístup
  • výborná písemná a telefonická komunikace
  • odpovědnost, preciznost, důslednost a vytrvalost
  • logické myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech
  • týmový hráč
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • ochota přijímat změny
Nabízíme:
  • pracovní smlouvu na dobu určitou, zástup za MD/RD
  • pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin za týden
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • stravenky 100 Kč
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • služební mobilní telefon, služební mobilní tarif a notebook
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
A co teď?
  • Vidíte se jako součást našeho týmu? Tak to je skvělé! Přihlaste se do výběrového řízení prostřednictvím tlačítka Mám zájem. Potřebujete vědět ještě něco dalšího? Zavolejte Lence Mrkvové na telefonní číslo 602 578 366.