Senior Specialista podpory týmu

Práce na plný úvazek

innogy Zákaznické služby

Plynární 2748 / 6 - 70200 Ostrava Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Ostrava
Termín nástupu:
  • 1.9.2020, popřípadě dle možností
Náplň práce:
  • zástup vedoucího týmu
  • podpora a rozvoj specialistů
  • řešení nestandardních požadavků
  • příprava a kontrola reportů
  • účast na testování nových procesů
Profesní předpoklady:
  • máte SŠ/VŠ vzdělání
  • máte výbornou znalost MS Office
  • pracujete samostatně se zaměřením na cíle
  • je pro vás samozřejmostí učit se novým věcem
  • jste týmový hráč
Výhodou je:
  • znalost energetické problematiky
  • znalost SAP ISU
  • pracovní zkušenosti na podobné pozici
Nabízíme:
  • pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
  • zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin za týden
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • příspěvek na stravování
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • služební mobilní telefon, služební mobilní tarif a notebook
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice