Senior Specialist, Digital Channel Formula

Digitální tým innogy je odpovědný za provoz a rozvoj digitálních kanálů. Pracujeme s top class technologiemi a máme v týmu experty na analytiku, UX, online marketing a technologie. Digitální kanály a jejich význam v rámci kanálového mixu neustále roste, a proto rozšiřujeme tento úspěšný tým. Staňte se i vy členem unikátního digitálního týmu a tvořte s námi budoucnost energetiky.

Práce na plný úvazek

innogy Energie

Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Praha
Termín nástupu:
  • podle domluvy
Náplň práce:
  • příprava a aplikování obsahové strategie v online prostředí
  • příprava propozicí (formulace) pro jednotlivé subonline kanály
  • provádění A/B či multivariantního testování obsahu, komunikace
  • design a aplikace engagement plánů pro podporované chování
  • intenzivní komunikace se členy online teamu, kompetenčního centra a zákaznické komunikace
Profesní předpoklady:
  • SŠ/VŠ technického, marketingového či matematického zaměření
  • odpovídající zkušenosti s prokazatelnými výsledky
  • znalosti v oblastech: Byznys a uživatelský insight User Experience (Site Core) multivariantní testování Web analytics (Google Analytics) User Engagement, JavaScript, HTML, CSS
  • výhodou orientace v oblastech: SEA, Display, Affiliate, Social media, Online technology trends, WCM SiteCore
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • řidičský průkaz sk. B
Osobnostní předpoklady:
  • byznysově analytické myšlení a komunikační dovednosti (mentalita obchodníka)
  • samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • schopnost týmové spolupráce, spolupráce s agenturami či freelancery
  • flexibilita
Nabízíme:
  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • menší (7-členný), flexibilní tým
  • příjemné pracovní prostředí v zrekonstruované budově na Limuzské ulici (jídelna, posilovna, dětský koutek v budově)
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně
  • možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč