Specialist, Portal & App Development (innosvět)

Práce na plný úvazek

innogy Energie

Místo výkonu práce:
  • Celá ČR
Termín nástupu:
  • Podle domluvy
Náplň práce:
  • dohled na provoz digitálního řešení obsluhy zákazníka (webový portál a aplikace Android i iOS) a práce na jeho rozvoji a tvorbě změnových požadavků od zadání po nasazení
  • spolupráce s ostatními útvary (metodika, IT, front office, digital) s cílem navyšování počtu uživatelů innosvěta, zvyšování jejich spokojenosti a vyjasňování dat souvisejících s innosvětem
  • podílení se na vytváření komunikačních aktivit za účelem propagace innosvěta
Profesní předpoklady:
  • SŠ/VŠ ekonomického, technického či marketingového zaměření nebo odpovídající zkušenosti s prokazatelnými výsledky
  • zkušenosti s prací v multidisciplinárních týmech (ideálně rozvoj digitálních řešení v bankovnictví/telcu/energetice)
  • zkušenosti s prozákaznickým přístupem a základní znalost UX
  • dobrá znalost anglického jazyka výhodou
  • práce s excel a powerpoint na dobré úrovní
  • velkou výhodou znalost v oblasti: PBI, Power Query, Kibana, Google Analytics, Firebase, CRM
Osobnostní předpoklady:
  • týmový hráč, dobrá schopnost komunikace i s větší skupinou kolegů
  • přicházení s novými nápady a pohledy na věc
  • samostatnost ve svěřené oblasti
  • schopnost reagovat na neočekávané situace
  • zaměřenost na zákazníka a UX cítění
  • analytické myšlení (proaktivita v digitálních analýzách)
  • Řidičský průkaz sk. „B“
  • Ochota cestovat
Nabízíme:
  • zkrácenou pružnou pracovní dobu 37,5 hodin za týden
  • 25 dní dovolené a až 5 dní osobního volna
  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti,
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.),
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (71 Kč/odpracovaný den, tj. cca 1420 Kč/měsíc)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu