Specialista kontaktu se zákazníky

Do společnosti innogy Zákaznické služby s.r.o., na úsek Kontaktního centra, právě hledáme nové kolegy na pozici Specialista kontaktu se zákazníky.

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Zákaznické služby

Plynární 2748 / 6 - 70200 Ostrava Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce:
  • Ostrava
Náplň práce:
  • Telefonická komunikace se zákazníky společnosti innogy
  • Odbavování příchozích hovorů, řešení požadavků zákazníků a následný prodej produktů
  • 50 % péče, 50 % prodej
  • Pravidelné rozvojové schůzky s vedoucím, s týmem
Mzda:
  • Fixní mzda v rozmezí 21 000 Kč - 22 600 Kč (na základě předchozích zkušeností)
  • Variabilní mzda v rozmezí 4 200 Kč - 4 520 Kč (hodnotí výkon specialisty – plnění prodejních plánů, kvalita hovorů)
  • Provize z prodeje
  • Průměrná mzda specialisty při plnění všech nastavených plánů je cca 30 000 Kč
Benefity:
  • 27 000 Kč v benefitním portálu Edenred (využití na dovolenou, Multisport karta, seberozvoj, pojištění, volnočasové aktivity…)
  • Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč za každou odpracovanou směnu
  • 7,5 hodinová pracovní doba
  • Až 45 dní volna (25 dní dovolené, 5 dní osobního volna a 15 dní volna navíc díky zkrácené pracovní době)
  • Atraktivní slevy u spousty partnerů
  • Zaměstnanecký produkt na odběr plynu a elektrické energie
Podrobnosti:
  • Směnný provoz mezi 7 a 20 hodinou
  • Zajištěné intenzivní vstupní školení
  • Možnosti seberozvoje (interní program Výška KC, UP!Leader…)
  • Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi o zaslání Vašeho životopisu prostřednictvím odkazu níže. V případě dodatečných dotazů se neváhejte obrátit na HR specialistku Veroniku Křížkovou na tel. 735 156 503.