5 důvodů proč pracovat pro innogy!

Hledáš si práci a vyjíždí na tebe spousta nabídek a ty nevíš kterou si vybrat? Jmenuji se Ester a jsem jednou z vedoucích týmu na kontaktním centru. A tohle jsou právě ty důvody, proč pracovat právě u nás. Budu se snažit ti je představit lidsky, a ne jen formou ohraných frází:

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

Práce na zkrácený úvazek

innogy Zákaznické služby

Plynární 2748 / 6 - 70200 Ostrava Jak to máte daleko?

5 důvodů proč pracovat pro innogy!

Hledáš si práci a vyjíždí na tebe spousta nabídek a ty nevíš kterou si vybrat? Jmenuji se Ester a jsem jednou z vedoucích týmu na kontaktním centru. A tohle jsou právě ty důvody, proč pracovat právě u nás. Budu se snažit ti je představit lidsky, a ne jen formou ohraných frází:

Mám zájem Poslat známému

Místo výkonu práce:
  • Ostrava
Termín nástupu:
  • dohodou
1. STABILITA
  • Narovinu, dneska všichni řeší covid, zavírání obchodů, rušení pracovních míst apod. U nás tohle nehrozí, naopak. Práce máme více než dost, protože covidová doba naučila lidi všechno řešit telefonicky a ne osobně. Dále se řeší aktuální situace na trhu s energetikou. My jsme jeden z největších dodavatelů na trhu a vzhledem k ukončení činnosti jiných firem, nám přibylo mnoho zákazníků, o které se potřebujeme postarat. To vše jsou důvody, proč nemusíš mít obavy, že by práce u nás někdy nebyla.
2. PENÍZE
  • Od 1.10.2022 navyšujeme FIX, který máš již od prvního dne jistý (23.100,- – 24.800,-), k tomu osobní ohodnocení dle plnění kvality své práce, a k tomu neomezené provize. Co si prodáš, za to vždy dostaneš zaplaceno. Ti nejlepší si u nás vydělají i 50.000,-, ale lhát ti nebudu, k tomu musíš být prostě dobrý prodejce a pak si odneseš i tuhle částku K tomu máš navíc i zaplacené směny o víkendech či svátcích. Důraz klademe i na to, abys stoupal i ve svém nástupním FIXu, protože víme, že mít 5 let stejnou základní mzdu není úplně motivační.
3. BENEFITY
  • Máme toho fakt hodně, od dnů dovolené navíc nad rámec zákona, stravenkový paušál, benefitní portál 27 000,- na rok, a mnoho dalšího. To, že se ale firma o své zaměstnance stará vidím hlavně v těch malých, ale o to více zásadních věcech. V době covidové, kdy se musely nosit roušky, nám dali další osobní pauzu navíc, abychom se mohli jít častěji nadechnout čerstvého vzduchu. Anebo nyní, kdy máme hodně práce, zařídila firma masáže na pracovišti a různá relaxační cvičení, aby nám co nejvíce uvolnila od stresu. A to jsou přesně ty věci, které dělají firmu FIRMOU.
4. NĚCO NAVÍC
  • Výhody telefonu? Zákazník tě nevidí, takže můžeš přijít i v pyžamu. Nejsi celý den jen na lince, máš i spousta jiných aktivit, jako jsou porady s týmem či schůzky s vedoucím. Na mnoha nabídkách si přečteš, že je možný kariérní posun. To u nás taky, ale u nás to není jen fráze do inzerce. Máme roční program Výška KC, kde studuješ ,,předměty“, jak vést porady či dávat zpětné vazby a mnoho dalších praktických věcí, které tě připravují na vedoucí pozice. Máme 70% manažerů z naších interních pozic.
5. VOLNÝ ČAS
  • Skončí ti směna a ty odcházíš domů s čistou hlavou. Navíc to, že pracuješ jenom 7,5h ti dá za týden 2,5h navíc pro tvůj volný čas. Celkově tedy máme ročně 45 dní volna (25 dní dovolené, 5 dní osobního volna a 15 dní volna díky zkrácené pracovní době). To, že se u nás naším zaměstnancům líbí, potvrzují i recenze, kde jsme fakt na špici: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-skupinu/3-skupina-innogy
Co čekáme my od tebe?
  • Nehledáme hotové prodejce, vše tě naučíme! Důležité pro nás je pouze to, ať máš chuť se učit a chceš prodávat, vše ostatní zařídíme my. Nevíš, co od toho čekat? Nevadí, pošli CV, nic víc než hodina tvého času v super společnosti náborářky a některého z vedoucích tě to stát nebude, tak proč si spolu nepopovídat? Těší se na tebe celý zástup vedoucích týmu kontaktního centra - Ester, Zuzka, Tomáš, Jana i Dáša :-)

Sdělte nám, prosím, důvod proč jste na pozici neodpověděl/a:

Vybrat důvod Nechci uvést

Odpovědi jsou anonymní a zaberou Vám asi 2 - 3 minuty. Děkujeme, innogy.

Poslat známému