Specialista prodeje na pobočce - Plzeň - zástup za MD/RD

Pozice vhodná pro muže i ženy
Pozice vhodná pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Zákaznické služby, s.r.o.
Šafaříkovy sady 2455/5 - 30100 Plzeň
Jak to máte daleko?
Po celé České republice máme více než 40 poboček, které ročně navštíví přes 300 000 zákazníků. Těm chceme být blíže nejen našimi službami, ale hlavně osobním a individuálním přístupem. Víme, že například stěhování a s tím související přepis energií, změna ve smlouvě nebo dotaz na vyúčtování spotřeby nejsou jednoduchá záležitost, proto jsme tady my. Věříme v transparentnost, slušné chování a empatii – a takové lidi k sobě hledáme.

Místo výkonu práce:

  • Plzeň

Termín nástupu:

  • Čím dříve, tím lépe, ale rádi si na Vás počkáme :).

Proč zrovna k nám?

  • Nehledáme pouhé zaměstnance. Hledáme komunikativní kolegy, kteří se nebojí výzev a chtějí být ve své práci aktivní a pomáhat našim zákazníkům s jejich požadavky.
  • V innogy na vás čeká propracovaný systém vzdělávání, díky kterému se stanete expertem v oblasti energetiky a prodeje doplňkových služeb.
  • A začínáme hned po vašem nástupu, kdy na Vás čeká 8 týdnů plně hrazeného školení, které probíhá v lokalitách Praha/Ostrava a částečně online přes Teams.
  • V týdnech mezi jednotlivými školeními si budete nabyté znalosti zkoušet přímo na pobočce.
  • Jakmile se zaškolíte, tak vám s plněním prodejních plánů rád pomůže váš garant a vedoucí.
  • Je pro nás důležitá vzájemná důvěra a zázemí, mzdy vyplácíme na den přesně vždy 11. dne v měsíci.
  • Své zkušenosti můžete uplatnit na více pobočkách, protože si v případě nemoci či dovolených rádi na blízkých pobočkách vypomáháme.

Co bude Vaším úkolem:

  • Nabízet naše produkty a služby zákazníkům, kteří navštíví pobočku, s cílem dosáhnout našich ambiciózních, avšak realistických plánů.
  • Budovat pevné vztahy se stávajícími zákazníky a aktivně hledat nové příležitosti. Efektivně využívat našeho CRM systému pro správu vztahů se zákazníky.
  • Řešit individuální požadavky zákazníků a pečlivě je zaznamenávat do našich systémů.
  • Pravidelně oslovovat zákazníky s našimi nabídkami produktů a služeb.
  • Sdílet nápady a zkušenosti s týmem a vedoucím během pravidelných setkání a diskuzí.

Jak si Vás představujeme?

  • Máte maturitní vysvědčení.
  • Zkušenost s prodejem je pro Vás (i pro nás) velkou výhodou.
  • Umíte výborně komunikovat.
  • Máte výbornou znalost českého jazyka - jste rodilý mluvčí.

Co od nás můžete čekat?

  • 26 000 Kč fixní mzdu.
  • Kvalitativní část bonusu činí 15% (3 900,-) z vašeho fixu a jde především o bezchybné zpracování požadavků zákazníků.
  • Prodejní část bonusu je za uzavřené smlouvy- naši prodejci si v průměru odnášejí 5 000 měsíčně.
  • 2 320 Kč stravenkový paušál, 116 Kč za každý odpracovaný den.
  • 2 250 Kč v benefitních bodech, 27 000 Kč ročně (můžete využít na dovolenou, multisportku či vzdělávání).
  • Sečteno, podtrženo – 39 470 Kč.

Co Vás určitě potěší?

  • 27.000 Kč ročně, které můžete využít v našem benefitním portálu, např. na svou dovolenou, Multisport kartu, penzijní a životní pojištění atd.
  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hodiny denně, a to podle otevírací doby pobočky (pondělí, středa: 8:00 – 17:30, úterý, čtvrtek 8:00 – 16:30, pátek 8:00 – 15:00)
  • 25 dní dovolené a až 5 dní plně hrazeného osobního volna.
  • Vypracovaný rozvojový plán kariérních cest a školení, díky kterým se více než třetina vedoucích vypracovala z pozice specialisty.
  • Zvýhodněné ceny energií pro zaměstnance.

Kde nás najdete?

  • Sídlíme na Šafaříkových sadech 2455/5.

Zajímá vás tato pozice?

Pošlete nám vaše CV
Poslat CV

Co Vám nabízíme?

Práci v atraktivním energetickém odvětví

Motivační finanční ohodnocení

Možnost soustavného profesního rozvoje

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna navíc

Stravenkový paušál – 116 Kč za odpracovaný den

Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč

Jídelnu, fitness centrum a také dětský koutek přímo v budově pracoviště

Sdílejte tuto stránku s přáteli na sociálních sítích