Specialista komplexních požadavků-Ostrava

Pozice vhodná pro muže i ženy

Práce na plný úvazek

innogy Zákaznické služby, s.r.o.
Plynární 2748/6 - 70200 Ostrava
Jak to máte daleko?

Místo výkonu práce: Ostrava

Úsek: Reklamací a požadavků

Termín nástupu: 2.5.2024 nebo dohodou

Náplň práce:

  • telefonická, písemná a e-mailová komunikace se zákazníky s i bez individuální obsluhy
  • individuální obsluha zákazníka bez prodeje
  • administrace požadavků do zákaznického systému
  • obsluha příchozí telefonní linky, odchozí tel. hovory
  • komunikace a spolupráce s útvary v rámci společnosti innogy

Profesní předpoklady:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • minimálně 1 rok praxe v oblasti administrativy
  • zkušenosti v oblasti zákaznického servisu výhodou
  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • znalost SAP IS-U, CRM výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • pro-zákaznický přístup
  • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, preciznost, vytrvalost
  • týmový hráč
  • ochota přijímat změny
  • výborná písemná komunikace
  • analytické a logické myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a mezinárodní společnosti
  • zajímavou práci v příjemném a přátelském prostředí
  • zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně
  • 45 dní volna (25 dní dovolení, 5 dní osobního volna a 15 dní volna navíc díky zkrácené pracovní době)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění
  • stravenkový paušál v hodnotě 116 Kč za každou odpracovanou směnu
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok možností prodloužení.

Kontakt:
Mrkvová Lenka
tel.č. 602 578 366

Zajímá vás tato pozice?

Pošlete nám vaše CV
Poslat CV

Co Vám nabízíme?

Práci v atraktivním energetickém odvětví

Motivační finanční ohodnocení

Možnost soustavného profesního rozvoje

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice

Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna navíc

Stravenkový paušál – 116 Kč za odpracovaný den

Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč

Jídelnu, fitness centrum a také dětský koutek přímo v budově pracoviště

Sdílejte tuto stránku s přáteli na sociálních sítích